NSCHK AVD NORDENFJELDSKE TRONDHEIM 22. SEPTEMBER

Dommer: Fritz Bennedbæk, Danmark

 

6-9 mnd.

ML 1 - BIR VALP - INGODDS RUSSEL

ML 2 - INGODDS ROCKER

 

ML 1 - BIM VALP - INGODDS ROLLIS

ML 2 - INGODDS ROXANNA

 

Exc 1 UKK CK 3 BHK ResCERT- INGODDS KONDOR

Exc 2 - INGODDS KOZAX

Exc 3 - INGODDS LENNOX

 

Exc 2 AKK CK 5 BHK - INGODDS ARON

 

Exc 1 CHK CK 1 BHK BIR - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

Exc 2 CHK CK 4 BHK - INT N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

Exc 1 AKK 3 BTK CERT - INGODDS FIA

 

Exc 1 BHKK - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

 

Exc 2 CHK CK 2 BTK - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS WESPE

 

BESTE OPPDRETTERKLASSE m/HP - KENNEL INGODD

 

Langhår:

6-9 mnd.

ML 2 - INGODDS SCALA

 

Exc 1 UKK - INGODDS LARA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD FINNMARK, ALTA 22. SEPTEMBER TYSK MØNSTER

Dommer:  Bjørn Lundberget

 

9-12 mnd.

ML 1 - INGODDS ORWELL

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD HELGELAND, MO I RANA 15. SEPTEMBER

Dommer:  Arvid Strømsvik

 

6-9 mnd.

ML 1 - BESTE VALP - INGODDS ROCKER

 

Exc 1 JKK CK 3 BHK - INGODDS ORWELL

 

Exc 1 UKK CK 1 BHK CERT BIR - INGODDS KONDOR

_____________________________________________________________________________________________________________

 

SBK SKELLEFTEÅ, SVERIGE 12. AUGUST

Dommer:  Tom Kankkonen, Finland

 

1 JKK - INGODDS ORWELL

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

SKK NORDIC CERT SVENSTAVIK 5. AUGUST

Dommer:  Liz - Beth C. Liljeqvist, Sverige

 

1 BKK CK 1 BHK CERT BIR - Svensk Championat - N U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NORSK VINNERUTSTILLING 20. - 22. JUNI PÅ MAURA, GARDERMOEN

 

6-9 mnd.:

Dommer: Oddbjørn Winther

ML 2 - INGODDS RUSSEL

ML 7 - INGODDS ROCKER

ML 8 - INGODDS ORWELL

Dommer: Svein Egil Vagle

ML 4 - INGODDS QARMENZZINA

ML 11 - INGODDS QAZZINA

ML 13 - INGODDS ROLLIS

 

18-24 mnd.:

Dommer: Torstin Kopp, Tyskland

SG 2 - INGODDS KONDOR

SG 3 - INGODDS LANDOS

Dommer:  Karl Otto Ojala

SG 3 - INGODDS LISANNE

 

Åpen klasse:

Dommer:  Oddbjørn Winther

SG 1 - INGODDS ARON

Dommer:  Svein Egil Vagle

SG 3 - INGODDS FIA

 

Brukshund klasser:

Dommer:  Torstin Kopp, Tyskland

V 5 - N U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

Dommer:  Karl Otto Ojala

V 2 - N U CH BH INGODDS ESSINA

 

LANGHÅR:

4-6 mnd.:

Dommer:  Svein Egil Vagle

ML 2 - INGODDS SCALA

 

18-24 mnd.:

Dommer:  Karl Otto Ojala

SG 1 - INGODDS LARA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE 8. JULI

Dommer:  Arvid Krogh

 

BESTÅTT NKKS BRUKSHUND KÅRING - BH INGODDS ESSINA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NKK INT TRONDHEIM 29. JUNI

Dommmer:  Leif Belgen

 

Exc 1 CHK CK 1 BHK CACIB BIM International Championat - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

Exc 1 AKK CK 1 BTK CACIB  BIR - BH INGODDS ESSINA

Exc 1 BKK CK 3 BTK CERT - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD MØRE OG ROMSDAL, KRISTIANSUND 24. JUNI

Dommer:  Tom Kankonen, Finland

 

4-6 mnd.:

ML 2 - INGODDS RUSSEL

ML 1 - BESTE TISPE VALP - INGODDS ROLLIS

 

6-9 mnd.:

ML 1 - INGODDS QARMENZZINA

 

Exc 1 BKK CK 1 BHK CERT BIR  Norsk Championat - BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

Exc 1 UKK - INGODDS LISANNE

Exc 1 BKK CK 1 BTK BIM - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

 

Langhår:

ML 1 - BESTE VALP - INGODDS SCALA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD TROMSØ OG OMEGN, TROMSØ 19. JUNI

Dommer:  Leif Belgen

 

4-6 mnd.:

ML 1 - BIM VALP - INGODDS ROCKER

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD ROMERIKE LILLESTRØM 19. JUNI

Dommr:  Liv Evjen

 

6-9 mnd.

ML 2 - INGODDS SAZZINA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD HELGELAND MO I RANA TYSK MØNSTER 27. MAI

Dommer:  Kjell Pollestad

 

4-6 mnd.:

ML 2 - INGODDS ROCKER

 

6-9 mnd.:

ML 1 - INGODDS ORWELL

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD HELGELAND MO I RANA 26. MAI

Dommer:  Johnny Johnsen

 

4-6 mnd,;

ML 2 - INGODDS ROCKER

 

6-9 mnd.:

ML 1 - BESTE VALP - INGODDS ORWELL

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD OPPLAND BIRI 26. MAI

Dommer:  Rolf Evensen

 

15-24 mnd.:

Exc 1 UKK - BIM - INGODDS LENNOX

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE TYSK MØNSTER TRONDHEIM 20. MAI

Dommer:  Svein Egil Vagle

 

4-6 mnd.:

ML 1 - INGODDS RUSSEL

ML 2 - INGODDS ROCKER

ML 4 - INGODDS REMOO

 

ML 2 - INGODDS QARMENZZINA

ML 4 - INGODDS ROLLIS

 

6-9 mnd.:

ML 1 - INGODDS ORWELL

 

18-24 mnd.:

SG 1 - INGODDS KOZAX

 

SG 1 - INGODDS LISANNE

 

Åpen klasse:

SG 1 - INGODDS FIA

 

Brukshund klasse:

V 1 - LANDSDELSMESTER - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

V 3 - BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

V 1 - LANDSDELSMESTER - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS WESPE

____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE TRONDHEIM 19. MAI

Dommer:  Heather MacDonald, Scotland

 

4-6 mnd.:

ML 1 - BESTE VALP - INGODDS RUSSEL

ML 2 - INGODDS ROCKER

 

ML 2  - INGODDS ROLLIS

ML 3 - INGODDS QARMENZZINA

ML 5 - INGODDS ROXANNA

 

6 - 9 mnd.:

ML 1 - INGODDS ORWELL

 

Unghund klasse: 

Exc 1 UKK CK BHK 5 - INGODDS KONDOR 

 

Exc 1 UKK CK BTK 4 ResCERT- INGODDS LISANNE

Langhår:

Exc 1 UKK CK BTK 1 - CERT - BIR - INGODDS LARA

 

Åpen klasse:

Exc 1 AUKK CK - BTK 1 - BIR - BH INGODDS ESSINA

Exc 2 AUKK CK - BTK 3 - CERT - INGODDS FIA

 

Brukshund klasse:

Exc 1 BHKK CK - BHK 3 - BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

Exc 1 BHKK CK - BTK 5 - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

Exc 3 BHKK - BH AD IPO1 INGODDS ZOLLIS

Exc 4 BHKK - BH AD IPO1 INGODDS DOCCAS

 

Champion klasse:

Exc 2 CHK CK - BHK 4 - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

Exc 1 CHK CK - BTK 2 - N SE U CH AD BH IPO1 INGODDS WESPE

 

Oppdretter klasse:

HP - BESTE OPPDRETTER - KENNEL INGODD

____________________________________________________________________________________________________________ 

 

NSCHK AVD BERGEN TYSK MØNSTER 29. APRIL

Dommer: Leif Belgen

 

4 - 6 mnd.

ML 1 - INGODDS ORION

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD BERGEN UTSTILLING 28. APRIL

Dommer:  Kjell Pollestad

 

4 - 6 mnd.

ML 2 - INGODDS ORION

______________________________________________________________________________________________________________

 

SUNNDALSØRA HUNDEKLUBB 28. APRIL

Dansk dommer

 

4 - 6 mnd.

ML 1 - BIR BIG 4 - INGODDS RUSSEL

______________________________________________________________________________________________________________

 

NORSK SPANIEL KLUBB VALPESHOW TRONDHEIM 14. APRIL

Dommer:  Karl Eddie Berge

 

4 - 6 mnd.

ML 1 BIR  BIG 4 - INGODDS QWARMENZZINA

______________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE TRONDHEIM TYSK MØNSTER 17. MARS

Dommer:  Jan Nilsson, Sverige

 

4-6 mnd.:

ML 3 - INGODDS ORWELL

 

ML 4 - INGODDS NEERA

 

12-18 mnd.:

SG 1 - INGODDS KONDOR

 

LH - SG 1 - INGODDS LARA

 

Brukshund klasse over 24 mnd.:

V 2 - BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

V 3  - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

V 2 - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS WESPE

V 3 - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

_______________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD HEDMARK LØTEN 10. MARS

Dommer:  Ulla Hansen, Danmark

 

4-6 mnd.:

ML 2 - INGODDS NEMO

______________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 WILDESHAUSEN TYSKLAND KÖRUNG 10. MARS

Dommer:  Helmut Buss, Tyskland

 

KÖRUNG - BESTÅTT - BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

KÖRUNG - BESTÅTT - BH AD IPO1 INGODDS DOCCAS

______________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 OLDENBURG TYSKLAND PRÜFUNG 1. FEBRUAR

Dommer:  Bernhard Edmann, Tyskland

 

AD - Utholdelsesprøve - BESTÅTT - BH IPO1 INGODDS GRASSANO

AD - Utholdelsesprøve - BESTÅTT - BH IPO1 INGODDS DOCCAS

______________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 WARDENBURG TYSKLAND PRÜFUNG 29/30. DESEMBER 2017

Dommer:  Heinz-Jürgen Stets, Tyskland

 

BH IPO1 - BESTÅTT - INGODDS GRASSANO

BH IPO1 - BESTÅTT - INGODDS DOCCAS

______________________________________________________________________________________________________________