NSCHK AVD NORDENFJELDSKE, TRONDHEIM 26. OKTOBER

Dommer:  Ulrica Barck, Sverige

 

6-9 mnd.:

ML 4 - INGODDS WILLAS

 

ML 2 - INGODDS WESSINA

 

18-24 mnd.:

Exc 1 CK 1 BHK CERT BIM - BH-VT INGODDS RUSSEL

Exc 4 - INGODDS ROCKER

CHK:

Exc 2 CK 3 BHK - N U CH BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

Exc 3 CK 5 BHK - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

9-18 mnd.:

Exc 1 CK ResCERT - INGODDS URMAH

18-24 mnd:

Exc 1 CK - INGODDS QARMENZZINA

BHK:

Exc 1 CK - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

CHK:

Exc 3 CK 5 BTK - BH AD IGP1 INGODDS FIA

VET.kl.:

Exc 1 CK - INT N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS SAZZINA

 

Avlsklasse:

HP - BESTE KLASSE - BH AD IPO1 INGODDS TWISTER

Oppdretter klasse:

HP - BESTE KLASSE - KENNEL INGODD

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD MØRE OG ROMSDAL, KRISTIANSUND 13. OKTOBER

Dommer:  Oddbjørn Winther

 

6-9 mnd.:

ML 1 - BIM valp - INGODDS WICCA

ML 3 - INGODDS VEZZNA

ML 4 - INGODDS WESSINA

 

18-24 mnd.:

Exc 1 CK 2 BHK CERT - BH INGODDS RUSSEL

Åpen klasse:

Exc 1 CK 3 BHK ResCERT - BH INGODDS LANDOS

Champion klass:

Exc 1 CK 1 BHK BIM - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

Brukshund klasse:

Exc 1 CK 2 BTK ResCERT - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

Exc 2 - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

 

HP - Beste oppdretter klasse

 

Longcoat:

18-24 mnd.:

Exc 1 CK4 BTK - BH INGODDS SCALA

Åpen klasse:

Exc 1 CK 2 BTK - INGODDS LARA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD MØRE OG ROMSDAL, KRISTIANSUND 12. OKTOBER

Dommer:  Egil Fiksdal

 

LP klasse 1:

Nr. 1 - BH INGODDS RUSSEL

Nr. 2 - BH INGODDS SCALA

____________________________________________________________________________________________________________

 

LG 04 - OSTRHAUDERFEHN, TYSKLAND 12. OKTOBER

Dommer:  Bernhard Erdmann

 

KÖRUNG - Bestått - IGP INGODDS KOZAX

_____________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 - ESPELKAMP, TYSKLAND 29. SEPTEMBER

Dommer:  Wilhelm Nordsieck

 

V 4 - Utstilling

_____________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 - LATHEN-FRESENBURG, TYSKLAND 31. AUGUST

Dommer:  Heinz Gerdes

 

IGP 1 - Bestått - INGODDS KOZAX

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD HEDMARK 11. AUGUST 2019 TYSK MØNSTER

Dommer:  Mark Renaut, Frankrike

 

4 - 6 mnd.:

ML 4 - INGODDS WESSINA

6 - 9 mnd.:

ML 1 - INGODDS URMAH

 

Dommer: Hans-Peter Schweimer, Tyskland

 

Working class:

V 1 - N SE U CH BH AD IPO 1 INGODDS GRASSANO

 

LONGCOAT:

Open class:

SG 1 - INGODDS LARA

_____________________________________________________________________________________________________________

 

 

NSCHK AVD HEDMARK 10. AUGUST 2019

Dommer: Hans-Peter Schweimer, Tyskland

4 - 6 mnd.:

ML 4 - INGODDS WESSINA

6 - 9 mnd.:

ML 2 - INGODDS URMAH

 

Dommer:  Mark Renaut, Frankrike

Working class:

Exc 1 BHK CK 3 BTK - BH AD IPO1 INGODDS ELLYS

 

LONG  COAT:

Exc 1 AKK CK 1 BTK BIR - INGODDS LARA

__________________________________________________________________________________________________________

 

NKK INT FAUSKE 3. AUGUST

Dommer:  Gunilla Skallman, Sverige

 

Exc 1 UKK CK 2 BTK ResCERT ResCACIB - INGODDS QARMENZZINA

___________________________________________________________________________________________________________

 

AVERØYA BRUKSHUND KLUBB 1. AUGUST

Dommer:

 

LP KL 1 

Nr. 1 - INGODDS RUSSEL

____________________________________________________________________________________________________________

 

SVENSK VINNER UTSTILLING VÅRGÅRDA 26.-28. JULI

Dommer:  Leif Einarsson, Sverige

 

6 - 9 mnd.:

ML 12 (32) - INGODDS URMAH

____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK HOVEDSTYRET NORSK VINNER PÅ MAURA 19.-21. JULI

Dommer:  Leif Belgen

 

4 - 6 mnd.:

ML 1 og NORSK VINNER - INGODDS VEGAS

 

 

Dommer:  Bernd Weber, Tyskland

 

Working class:

V 6 - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

 

Dommer:  Thomas Taubert, Tyskland

 

Working class:

V 4 - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

 

LONGCOAT:

Dommer: Bernd Weber, Tyskland

 

Open class:

SG 1 - INGODDS LARA

____________________________________________________________________________________________________________

 

LG 04 - PAPENBURG-ASCHENDORF 5. JULI

Dommer:  Heinz Gerdes

 

BH - Bestått - INGODDS KOZAX

____________________________________________________________________________________________________________ 

 

NKK INT TRONDHEIM 30. JUNI

Dommer:  Maija Heinilä

1 BKK CK 1 BHK CACIB BIM - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD MØRE OG ROMSDAL, KRISTIANSUND 23. JUNI

Dommer: Rene Jørgensen, Danmark

 

4-6 mnd.:

ML 2 - INGODDS VEZZNA 

 

BKK:

Exc 1 CK 1 BHK CERT BIM - NORSK UTSTILLINGS CHAMPIONAT - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

 

JKK:

Exc 2 - INGODDS QARMENZZINA

BKK:

Exc 1 - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

CHK:

Exc 1 CK 2 BTK - N U CH BH SL1 INGODDS ESSINA

 

HP - BESTE OPPDRETTERKLASSE - KENNEL INGODD

_____________________________________________________________________________________________________________

 

AVD NORDENFJELDSKE MIDT NORSK MESTERSKAP TYSK MØNSTER 9. JUNI I TRONDHEIM

Dommer: Leif Vidar Belgen

 

4-6 mnd.:

ML 1 - INGODDS URMAH

ML 4 - INGODDS VEZZNA

 

12-18 mnd.: Longcoat

SG 2 - INGODDS SCALA

Open class:

SG 1 - INGODDS LARA

 

Working class:

V 2 - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

V 3 - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

V 4 - INT N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

V 1 - N U CH BH SL1 INGODDS ESSINA

V 2 - BH AD IGP1 INGODDS FIA

V 3 - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

_____________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE MIDT NORSK MESTERSKAP TRONDHEIM 8. JUNI

Dommer:  Frank Goldlust, Tyskland

 

4-6 mnd.:

ML 1 - BIM - INGODDS URMAH

ML 5 - INGODDS VEZZNA

 

Junior class:

Exc 1 CK - INGODDS RUSSEL

 

Unghund class:

Exc 5 CK - INGODDS QARMENZZINA

 

Open class:

Exc 1 CK 4 BHK ResCERT - INGODDS LANDOS

 

Working class:

Exc 2 CK 5 BHK - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

 

Exc 1 CK 2 BTK CERT - BH AD IGP1 INGODDS FIA

Exc 2 CK 5 BTK - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

 

Champion class:

Exc 2 CK 3 BHK  - N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS GRASSANO

Exc 3 CK - INT N SE U CH BH AD IPO1 INGODDS DALLAS

 

Exc 1 CK 1 BTK BIR - BH SL1 INGODDS ESSINA

 

HP - BESTE OPPDRETTER KLASSE

HP - BESTE AVLS KLASSE - BH AD SchH1 INGODDS TWISTER

 

Longcoat:

Junior class:

Exc 1 CK - INGODDS SCALA

Open class:

Exc 1 CK 1 BTK BIR - INGODDS LARA

 

Ferdselsprøve/BH:

Dommer:  Annett Bäck

Bestått - INGODDS JACKSON

___________________________________________________________________________________________________________ 

 

NSCHK AVD HELGELAND 40 ÅRS JUBILEUMSUTSTILLING TYSK MØNSTER, MO I RANA 26. MAI

Dommer:  Svein Nilsen

 

4-6 mnd.:

ML 1 - INGODDS VEGAS

Brukshundklasse:

V 1 - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

V 1 - N SE U CH BH AS IPO1 INGODDS WESPE - Norsk Schäferhund vinner

Longcoat:

Åpen klasse:

SG 1 - INGODDS LARA

_______________________________________________________________________________________________________________

 

NSCHK AVD HELGELAND 40 ÅRS JUBILEUMSUTSTILLING , MO I RANA 25. MAI

Dommer:  Leif V. Belgen

 

4-6 mnd.:

ML 1 - BESTE VALP - INGODDS VEGAS

18-24 mnd.:

Exc 1 CK 3 BHK ResCERT - INGODDS ORWELL

Exc 2 - INGODDS ROCKER

Brukshundkl.:

Exc 1 CK 1 BHK CERT BIR - BH AD IGP1 INGODDS KONDOR

 

Exc 1 CK 1 BTK CERT BIM - BH AD IGP1 INGODDS LISANNE

____________________________________________________________________________________________________________

 

STEINKJER HUNDEKLUB VALPESHOW 25. MAI

4-6 mnd.

ML 1 BESTE VALP LANGHÅR BIG 1 - INGODDS VIKING

___________________________________________________________________________________________________________

 

LG04 NATURPARK-DÜMMER, TYSKLAND, KÖRUNG 27. APRIL

Dommer: Helmut Buss, Tyskland

 

KÖRUNG BESTANDEN:

 

BH AD INGODDS KONDOR

BH AD INGODDS FIA

BH AD INGODDS LISANNE

___________________________________________________________________________________________________________

LG04 IHLOW, TYSKLAND 13. APRIL

Dommer : Alfred Maas

 

Bestått:  AD IGP1 - INGODDS KONDOR

___________________________________________________________________________________________________________

LG04 NATURPARK-DÜMMER. TYSKLAND 30. MARS

Dommer: Heinz Gerdes

 

Bestått: BH - INGODDS KONDOR

___________________________________________________________________________________________________________

NSCHK AVD NORDENFJELDSKE UTSTILLING TYSK MØNSTER 30. MARS

Dommer:  Patrik Blomquist, Sverige

 

12 - 18 mnd.:

SG 1 - INGODDS ROCKER

SG 2 - INGODDS RUSSEL

SG 3 - INGODDS ORWELL

 

SG 2 - INGODDS QARMENZZINA

 

Longcoat:

12 - 18 mnd.:

SG 1 - INGODDS SCALA

Åpen klsse:

SG 1 - INGODDS LARA

___________________________________________________________________________________________________________

LG04 OLDENBURG-HUNDSMÜHLEN, TYSKLAND 4. APRIL

 

Dommer: Helmut Buss

 

Bestått: AD - BH IGP1 Ingodds Fia

             AD - BH IGP1  Ingodds Lisanne

___________________________________________________________________________________________________________

LG04 NATURPARK-DÜMMER, TYSKLAND 23. MARS

Dommer:  Heinz Gerdes

Bestått : IGP1 - BH Ingodds Fia

              IGP1 - BH Ingodds Fia

___________________________________________________________________________________________________________